Доставка

У ВІДДІЛЕННІ ЛОГІСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ «НОВА ПОШТА»

При замовленні від 200 гривень - доставка безкоштовна. До 200 гривень - відповідно до тарифу.

Для оформлення замовлення необхідно вказати в анкеті номер відділення, П.І.Б. і Ваш контактний номер телефону. Не забудьте з собою взяти паспорт і номер накладної для отримання посилки.

Зверніть увагу: Замовлення зберігається 4 робочих дня (починаючи з дати надходження посилки в відділення), на п'ятий - буде відправлений назад.

Замовлення відправляємо: в день оформлення, якщо він був прийнятий до 17:00 і на наступний робочий день, якщо після 17:00.

* У періоди розпродажів і акцій доставка може зайняти більше заявленого терміну.

САМОВИВІЗ

Своє замовлення Ви можете забрати в нашому фірмовому магазині за адресою: м Київ, вул. Е.Чавдар, 13, 1-й поверх, тел. 067-487-49-07. Щодня з 10:00 до 19:00 (після попереднього оформлення на нашому сайті і підтвердження менеджером наявності потрібного товару).

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Ви можете повернути або поміняти товар, в разі якщо він Вам не підійшов. Ми повернемо Вам гроші на карту після отримання повернення. Послуги доставки повернення за рахунок покупця. Якщо оплата була проведена післяплатою, при отриманні у відділенні НП, Ви на місці оформляєте повернення і оплачуєте послуги пересилання за свій рахунок.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину